Budova Číslo Patro Typ Plocha Balkón/Terasa Cena* Dostupnost** PDF Oblíbené
C 311 1 2+kk 47 m2 9 m2 - Rezervace
C 312 1 2+kk 49 m2 9 m2 10 257 969 Kč Volný
C 313 1 2+kk 48 m2 5 m2 - Prodáno
C 314 1 3+kk 72 m2 9 m2 - Prodáno
C 315 1 1+kk 34 m2 6 m2 - Prodáno
C 316 1 1+kk 30 m2 6 m2 - Prodáno
C 317 1 2+kk 53 m2 9 m2 - Prodáno

* Cena bytu je uvedena vč. DPH. Součástí ceny není cena parkovacího stání a sklepní kóje. S bytem je třeba zakoupit i parkovací stání (od 502 300 Kč vč. DPH) a sklepní kóji (od 57 500 Kč/m2 vč. DPH).

** Bytové jednotky označené v přehledu jako „předrezervované“ je možné poptat. Vaše poptávka bude zařazena do pořadníku a při uvolnění bytu předchozím zájemcem Vás budeme obratem kontaktovat.

Byty v rezidenci Blízká

Atraktivní bydlení v širším centru Prahy nemusí být nesplnitelným snem. Karlín se rozrůstá o stylovou rezidenci šesti obytných domů, které se z mnoha důvodů stanou vyhledávanou adresou. Lákavé je už samotné řešení šestipodlažních budov: jednotlivé byty jsou rozvrženy do oblíbených dispozic 1+kk až 3+kk. A jako třešničky na dortech vévodí nejvyšším podlažím stometrové apartmány 4+kk. Rezidence Blízká se vám stane domovem, kam se budete těšit.

Promyšlené rozmístění bytů v jednotlivých budovách umožňuje svým obyvatelům zažít pocit komunitního bydlení v tom nejlepším slova smyslu. Sdílení stejného prostoru, stejného výhledu a stejných tras po nejbližším okolí dává příslib vzniku přirozených přátelských vazeb. Vždyť kdo lépe pohlídá pejska, zalije květiny nebo poradí s receptem než ochotní sousedé? Navázání vztahů s ostatními obyvateli je tu skutečně snadné, ovšem v žádném případě není nutností. Soukromí každého rezidenta je naprostou samozřejmostí. Nároky moderního životního stylu velkoměsta se tu snoubí s pocitem opravdového domova. Rezidence Blízká umí splnit touhu po sdílení každodenních i výjimečných zážitků.

Zdravé bydlení vždy skýtá možnost nadechnout se čerstvého vzduchu. Proto ke každé bytové jednotce náleží balkon, v případě přízemních bytů vlastní předzahrádka a v nejvyšších podlažích prostorná terasa. Už můžete pomalu začít plánovat grilovací párty, a také přemýšlet, jakou zeleninu a bylinky si budete chtít pěstovat. Rezidence Blízká vám otevírá pohled do oblak. / Rezidence Blízká vám přiblíží vaše vlastní nebe na Zemi.

Byty v rezidenci Blízká