Postup koupě

Rezervační poplatek činí 200 000 Kč včetně DPH a je splatný do 10 pracovních dnů od podpisu rezervační smlouvy (tato částka je součástí kupní ceny). Druhá splátka, 20 % z kupní ceny včetně DPH, je splatná do 10 pracovních dnů od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní a doplatek, tedy 80 % z kupní ceny včetně DPH (bez rezervačního poplatku), bude uhrazen na základě výzvy od investora po vydání kolaudačního souhlasu a podání návrhu na vklad prohlášení vlastníka.
 

 

Nejúspornější hypotéka pro klienty projektu

Nejúspornější hypotéka pro klienty projektu

Víme, že zajištění výhodného financování je klíčové při koupi nemovitosti. Připravili jsme pro vás proto nejúspornější hypotéku na pořízení nového bydlení, navíc bez zbytečného papírování. HYPOASISTENT vám pomůže s výběrem produktu (hypotéky s nízkou sazbou, hypotéky pro podnikatele, variabilní hypotéky, hypotéky se zápočtem úspor, aj.), poradí s výběrem typu úrokové sazby a pomůže s přípravou všech dokumentů. Zajistí také odhad kupované nemovitosti a komunikaci s katastrem a bankou.

 

Nabídku všech 16 bank u nás naleznete pod jednou střechou a můžete využít speciální balíček zvýhodněných podmínek pro klienty projektu. 

Hypoteční kalkulačka

Uvažujete-li o financování hypotékou, k rychlému orientačnímu výpočtu vám pomůže hypoteční kalkulačka. Obraťte se na nás, ochotně a diskrétně vám poradíme a připravíme kalkulaci hypotéky v jakékoliv bance.

Hypoteční kalkulačka

hypoasistent.cz

Ing. Luděk Havlíček
Mobil: +420 739 329 904

Email: havlicek@hypoasistent.cz

Ing. Pavel Bultas (English speaking clients)
Mobil: +420 739 329 456

Email: bultas@hypoasistent.cz

Sokolovská 55, 186 00 Praha 8
Tel.: +420 222 982 557
Email: info@hypoasistent.cz
www.hypoasistent.cz